top of page
Search

Dobelnieku triumfs Lietuvā.

No 24.08. – 25.08. Lietuvas pilsētas Pasvalis modernajā sporta arēnā ‘’Piena žvaigždes arena’’ norisinājās tradicionālais handbola turnīrs jauniešiem. Bez Lietuvas vienībām sacensībās bija pieteiktas arī komandas no Jēkabpils un Dobeles. Mūsu Sporta skola bija pārstāvēta meiteņu U15 un U17 grupā (trenere Larisa Veinberga), kā arī zēnu U12 (treneris Ņikita Pančenko) un U14 (trenere Linda Karloviča) konkurencē. Turnīrs nebija viegls, jo katru dienu nācās aizvadīt vairākas spēles.

Šo pārbaudījumu mūsu komandas izturēja godam un apbalvošanas ceremonijā saņēma trīs uzvarētāju kausus, kā arī vienu apbalvojumu par izcīnīto otro vietu. Par turnīra uzvarētājiem kļuva meiteņu U17, kā arī zēnu U13 un U14 komandas. Meiteņu U15 komandai šoreiz nācās samierināties ar sudraba medaļām.

Apsveicam jaunos sportistus un viņu trenerus ar šo panākumu.


4 views0 comments

Comments


bottom of page