top of page
Search

Dobelniekiem sudrabs Latvijas jaunatnes čempionātā handbolā.


Aprīļa un maija mēnesis ir laiks, kad handbolisti aizvada izšķirošās spēles un noslēdz savu sezonu.

Treneres Lindas Karlovičas trenētie U15 (jaunāki par 15 gadiem) zēni čempionātu pabeidza ar intriģējošu spēli pret Salaspils Sporta skolas komandu. Abas komandas visu sezonu bija cīnījušās ar līdzīgiem panākumiem un zelta medaļas liktenis izšķīrās turnīra pēdējā spēlē. Lai arī spēle ritēja punkts punktā, šoreiz nedaudz spēcīgāki izrādījās salaspilieši un izcīnīja čempiona titulu. Sudraba medaļas Dobeles Sporta skolas audzēkņiem Markusam Ikvilam, Artim Putram, Matīsam Zolneram, Ralfam Sproģim, Endijam Lejam, Edvardam Tokam, Patrikam Aleksejevam, Maksim Pešikam, Laurim Kulbim, Adrianam Vārnam, Arvim Pēcim, Valteram Safonovam, Zigurdam Štelfam un Ilmāram Kovaļovam.

Pašā aprīļa izskaņā Latvijas Jaunatnes čempionātā U18 zēnu komandas noslēdza 2022./2023. gada sezonu. Pēc divu dienu spraigajām cīņām par čempioniem kronēta Riharda Lejas vadītā “HK Rīga” komanda, sudrabu izcīnot Egila Politera “Dobeles SS”, bet bronzu Lindas Bogdanovas “Salaspils SS” komandai.

Sestdien pusfinālā spēkiem mērojās “Salaspils SS” un “Dobeles SS” hanbolisti. E. Politera vadītās komandas likteni par iespēju tālāk cīnīties par 1. vietu spēles izskaņā izšķīra vien viens metiens. To precīzi izpildīja Artis Laimīte, kā rezultātā ar 29:28 kaldinot Dobeles komandas uzvaru.

Bronzas spēlē spēkiem mērojās “Salaspils SS” un “Ludzas NSS” jaunieši. 15 sekundes pirms finālsirēnas “Ludzas NSS” komanda panāca neizšķirtu (29:29). Tomēr vien dažas sekundes pirms spēles beigām precīzi izšķirošo metienu veica Ričards Liepiņš, tādējādi “Salaspils SS” komandai izcīnot bronzu.

Fināla spēlē pēc čempionu titula laukumā devās “HK Rīga” un “Dobeles SS” jaunieši. Līdz pat 50. minūtei spēles gaitu vadīja dobelnieki, taču spēles pēdējās 10 minūtēs Rīgas handbolistiem izdevās panākt 9:3 vārtu izrāvienu un izcīnīt uzvaru ar rezultātu 29:25. Sudraba medaļas saņēma Ričerds Nūrs Birulis, Raimonds Kursišs, Raitis Kursišs, Kevins Plaunovs, Artis Laimīte, Artis Peškovs, Dīvs Rozenfelds, Aleksis Smokro, Anrijs Turiks, Kristers Suharevs, Deivids Balevičs, Mārtiņš Misulis un Endijs Šnepsts.


27 views0 comments

Comments


bottom of page