top of page
Search

Dobelnieki Tallin Handball Cup 2024 turnīrā.

Updated: Jun 18

Dobelnieki Tallin Handball Cup 2024 turnīrā.

Tallin Handball Cup ir Baltijas valstu lielākais jaunatnes handbola turnīrs. Šogad jau piecpadsmito reizi Igaunijas galvaspilsētā  pulcējas jaunie sportisti no Lietuvas , Latvijas , Igaunijas  un Somijas . 1500 turnīra dalībnieki 3 dienu laikā izspēlēja 500 spēles telpās un brīvā dabā.

Tradicionāli jūnija sākumā uz Tallinu dodas arī Dobeles Sporta skolas jaunie sportisti. Šoreiz trīs meiteņu un trīs zēnu komandas piedalījās cīņā par Tallinas kausiem.

Lieliski turnīru aizvadīja treneres Lindas Karlovičas U17 puiši, kuri grupu turnīrā viegli tika gala ar Igaunijas un Lietuvas komandām. Pusfinālā puiši pārspēja Polvas komandu no Igaunijas un spēlē par galveno balvu uzvarēja  Salaspils Sporta skolas komandu ar rezultātu 19:13. Šajā vecuma grupā sacentās 8 komandas.

Komandā spēlēja Emīls Vilsons, Edvards Toks, Endijs Leja, Mārtiņš Misulis, Maksis Pešiks, Lauris Kulbis, Ralfs Sproģis, Deivijs Briņķis, Artis Putra un Valdis Kalniņš. Trenera pienākumus turnīrā pildīja Lindas Karlovičas bijušais audzēknis Ingus Jonuška.

Savu piederību Baltijas jauniešu handbola elitei pierādīja arī trenera Ņikitas Pančenko trenētie U12 grupas puiši. Šajā vecuma grupā bija pieteiktas 18 komandas. Uzvarot savus pretiniekus grupu turnīrā un pusfinālā, puiši spēlē par zelta medaļām bija spiesti atzīt Igaunijas komandas no Polvas pārākumu. Rezultāts 19:24.

Komandā spēlēja Ričards Leja, Adrians Kalderauskis, Kristers Lagzda, Mārtiņš Bergmanis, Dairis Smuļko, Kurts Pakulis, Renārs Šinauskis, Jānis Burnovskis, Harijs Kovkājevs, Kārlis Spudas, Toms Miglāns, Roberts Lagzda un Kristers Apals.

Uzslavas pelnījušas arī treneres Larisas Veinbergas U10 grupas jaunās spēlētājas, kuras sacensības aizvadīja pēc minihandbola noteikumiem un izcīnīja bronzas medaļas  Cīņā par trešo vietu tika pārspēta Ulbrokas komanda.

 Komandā spēlēja Līga Korneičuka, Anete Antonoviča, Agate Priede, Emīlija Biseniece, Marta Kalniņa, Elizabete Bērtule, Daniela Dumfa, Estere Saukuma un Nikola Laiko.

Jāuzteic arī meiteņu U12, U14 un zēnu U14 komandas, kuras šoreiz pie medaļām netika, bet guva neatsveramu starptautisko spēļu pieredzi.

Paldies arī trenerim Dainim Ruško par aktīvu darbu ar komandām turnīra laikā.6 views0 comments

留言


bottom of page