top of page
Search

Dobelniecēm medaļas Latvijas čempionātā peldēšanā.

No 25.02. – 27.02 Rīgā, Ķīpsalas peldbaseinā norisinājās Latvijas atklātais čempionāts peldēšanā. Sacensībās piedalījās arī liels skaits Igaunijas labāko peldētāju. Dalībnieku skaitā bija grupa Dobeles Sporta skolas audzēkņu, kurus trenē Kārlis Kalniņš.

Lielisku panākumu guva mūsu peldētājas 800 m brīvā stila distancē. Beāte Bula atkārtoja pagājušā gada sasniegumu un arī šogad kļuva par Latvijas čempioni šajā distancē ar rezultātu 10:04.17 s. Līdz ar šo panākumu Beāte ir izpildījusi Latvijas sporta meistarkandidātes normu peldēšanā. Patīkamu pārsteigumu sagādāja mūsu jaunā peldētāja Beāte Jansone, kura, ar rezultātu 10:24.18 izcīnīja otro vietu aiz savas pieredzējušākās komandas biedrenes un saņēma Latvijas čempionāta sudraba medaļu 800 m brīvā stila distancē.

Otrā dienā abas peldētājas ņēma dalību 400 m brīvā stila peldējumā. Arī šeit mūsu meitenes pierādīja, ka var līdzvērtīgi cīnīties ar valsts labākajām garo distanču peldētājām. Beāte Bula atkal kāpa uz goda pjedestāla. Ar rezultātu 4:51.32 tika izcīnīta sudraba medaļa, bet Beāte Jansone samierinājās ar 5. vietu. Vēl viens izcils mūsu meiteņu un viņu trenera panākums!

Pārējie mūsu peldētāji strīdā par medaļām vēl neiesaistījās, bet noteikti guva bagātīgu pieredzi, kura noteikti noderēs startos nākotnē.


15 views0 comments

Comentarios


bottom of page