top of page
Search

Dobeles vieglatlētu starti Baltijas valstu sacensībās

Vasaras vieglatlētu sacensību sezona stadionos tuvojas izskaņai. Aizvadītas pēdējās starptautiskās Baltijas valstu komandu sacensības vieglatlētikā dažādās vecuma grupās. Latvijas izlases sastāvā tika iekļauti 5 Dobeles Sporta Skolas vieglatlēti – jauniešu, junioru grupā (U-18,U-20) Patrīcija Grosberga, Matīss Jansons, Marks Šteinerts, kā arī Beate Jansone meitenēm (U-16). Patrīcija Grosberga startēja arī izlases sastāvā – “Valsts Prezidenta balva vieglatlētikā”, kas vienlaicīgi bija Baltijas komandu sacensības pieaugušajiem. Gabriels Žīdiņš-Brakmanis izcīnījis tiesības startēt Latvijas izlases sastāvā Polijas pilsētā Krakovā, kur no 11. līdz 15. augustam norisināsies “Athletics Unlimited Games”

16.,17.jūlijā Lietuvas pilsētā Viļņā notika Baltijas valstu komandu sacensības jauniešiem, junioriem. Jauniešu grupā (U-18) Matīss Jansons 400m ierindojās 4.v. ar personīgo sasniegumu 50,64sek, 2.v. 4x400m jauktajā stafetē. Markam Šteinertam 100m 6.v., 4x100m stafetē 3.v. Junioru konkurencē (U-20) Patrīcija Grosberga 100m 3.v. ar rezultātu 12,22 sek., 4x100m stafetē 3.v.

21.jūlijā Igaunijas pilsētā Jehve notika Baltijas valstu komandu sacensības vidējās grupas meitenēm un zēniem (U-16). 2000m skrējienā meitenēm Beate Jansone izcīnīja 2.v. ar lielisku personīgo sasniegumu 6:36,71 sek.

29.,30.jūlijā Valmieras Daliņa stadionā notika tradicionālās triju Baltijas valstu komandu sacensības vieglatlētikā - “Valsts Prezidenta balva vieglatlētikā”. Patrīcija Grosberga tika iekļauta 4x100m stafešu komandas sastāvā, taču pirms šī starta sportiste piedalījās papildus 100m skrējienā un sagādāja pārsteigumu ! Šajā skrējienā mūsu novada sportiste sasniedza ne tikai jaunu personisko rekordu (12,02 sek.) ,bet bija ātrākā Latvijas sprintere, apsteidzot mūsu komandas līderi Sindiju Bukšu (12,10 sek.) un Līgu Vecbērzu (12,15 sek.)


Dobeles Sporta Skolas trenere: S.Velberga


10 views0 comments

Comments


bottom of page