top of page
Search

Dobeles Sporta skolas peldēšanas grupas audzēkņu nometne Ventspilī

No 10.06. - 14.06.2024. norisinājās Dobeles Sporta skolas peldēšanas grupas audzēkņu nometne Ventspilī

 Treniņi tika organizēti atbilstoši sastādītajai nometnes dienas kārtībai izmantojot Ventspils pilsētas plašo sporta infrastruktūras piedāvājumu.

Peldēšanas treniņi notika ūdens piedzīvojumu parka 25m peldbaseinā, rīta rosmes un sausie treniņi Ventspils olimpiskā centra stadionā.

Nometnē piedalījās 21 sportists un divi treneri. Nometnes laikā jaunie peldētāji papildināja savas zināšanas  VIZIUM, Ventspils zinātnes centrā, kā arī nometnes noslēgumā tika dota iespēja apmeklēt Ventspils Pludmales akvaparku.

Kopā nopeldēti ap 15km, katru dienu nostaigāti/noskrieti ap 20 tūkstošiem soļu.  Katru rītu pirms brokastīm tika organizētas rīta rosmes.  Sadarbībā ar Ventspils treneriem tika organizēti gan tenisa , gan basketbola treniņi. Diemžēl ieplānotie peldēšanas treniņi jūrā ir jāatliek uz nākamo gadu, jo jūra bija bangojoša  un gaisa temperatūra nebija tik augsta. Nometnes nospraustie mērķi noteikti tika sasniegti – bērni uzlaboja savu fizisko formu, lai vēl peldēšanas sezonas beigās startētu peldēšanas sacensībās.

Trīs no Dobeles Sporta skolas audzēkņiem 20.jūnijā, Valmierā piedalījās notiekošajā MT3 grupu vecuma izglītojamo čempionāta peldēšanā finālā. (MT3 grupu vecuma izglītojamo čempionāts norisinājās divās kārtās. Vispirms visos sešos Latvijas statistiskajos reģionos norisinājās priekšsacīkstes, kurās gan katra reģiona sacensību uzvarētāji, gan arī pēc rezultāta kvalificējušies jaunie peldētāji, ieguva tiesības piedalīties sacensību finālā. Bet, 20.jūnijā Latvijas čempionāta 25m peldbaseinā ietvaros, sportisti jau sacentās par čempionāta kausiem un atbalstītāju sarūpētajām speciālbalvām - Marta Gustiņa pārliecinošu uzvaru svinēja 200m kompleksajā peldējumā meitenēm , bet Enija Veltensone šajā pašā distancē bija trešajā vietā . Savukārt Ralfs Bensons spēja izcīnīt trešo vietu  šādā pašā distancē starp puišiem, jāsaka, ka Ralfs bija jaunākais no dalībniekiem, jo sacentās ar gadu vecākiem sportistiem. Nākamais un pēdējais šīs sezonas starts Rīgas atklātās jaunatnes meistarsacīkstes peldēšanā 28.-29.jūnijā Rīgā, Ķīpsalas peldbaseinā.

Treneris: Kārlis Kalniņš1 view0 comments

Comments


bottom of page