top of page
Search

Dobeles Sporta skolas jauno riteņbraucēju starti.

Šosejas riteņbraukšanas sacensību sezona Latvijā sākās trešdien. Biķernieku trasē teju 300 dalībnieki lieliskos laika apstākļos sacentās par valsts čempiona tituliem individuālajā braucienā. Atkarībā no vecuma grupas, sportisti veica no diviem līdz pat sešiem 5,5 kilometru garajiem apļiem. Laika apstākļi bija labvēlīgi augstu rezultātu sasniegšanai.

Elites sieviešu grupā musu meitenes palika tūlīt aiz goda pjedestāla: Daniela Leitāne-ceturtā, bet Madara Āboma – piektā.

Junioru meiteņu kategorijā triumfs Dobeles Sporta skolas audzēknei Evelīnai Ermanei Marčenko kura sacensībās pārstāv sporta klubu “ZZK”. Viņai sekoja Laura Belohvoščika (“RRS/ Belo CP”) un Kitija Siltumēna (“Dobeles SS”). Piektajā vietā – Linda Eihmane (‘’Dobeles SS’’)

Jaunietes veica 10.8 km distanci. Sudraba medaļu izcīnīja mūsu Adelīna Jefimova.

Elites vīru konkurencē godpilno ceturto vietu ieguva mūsu skolas treneris Māris Bogdanovičs.

Zēnu konkurencē startēja 33 dalībnieki, kuri veica 16.2 km distanci.

Dobeles SS dalībnieku izcīnītās vietas: 9. Valters Tams, 10. Ralfs Vistiņš, 15.Rūdolfs Dunavskis, 16. Didzis Lazdiņš, 20. Niklāvs Tivčs.

Jaunāko zēnu grupā par titulu sacentās 40 riteņbraucēji. Šajā konkurencē 10. vietu ieguva mūsu Krišjānis Lejiņš.

Sestdien un svētdien Valgā, Igaunijā notiks Baltijas čempionāta šosejas riteņbraukšanā grupas brauciena sacensības elites, junioru, jaunatnes un amatieru kategorijām, kurās piedalīsies arī Dobeles Sporta skolas jaunie riteņbraucēji.


4 views0 comments

Comments


bottom of page