top of page
Search

Dobeles Sporta skolas Jaunietes – Latvijas čempiones handbolā.

Latvijas jaunatnes čempionātā aizvadītajā nedēļas nogalē tika apbalvotas U19 ( jaunākas par 19 gadiem) un U16 vecuma grupu handbola spēlētājas. Abās vecuma grupās par čempionēm tika kronētas Dobeles Sporta skolas sportistes, kuras šajā sezonā nepiedzīvoja nevienu zaudējumu. Treneres Larisas Veinbergas vadībā komandās spēlēja: Letīcija Veinberga, Ilvija Buivide, Valērija Zarovska, Laura Hansone, Ramita Čapa, Elīza Bilkšte, Kristiāna Blažēvica, Agnese Virubka, Milana Naudiņa, Katrīna Koņušeka, Nikola Dārzniece, Linda Kaminska, Ance Grante, Līva Piterniece, Andija Peļņa un Kristīne Gerasimova.

Pandēmijas un ierobežojumu dēļ, Latvijas jaunantes čempionāts šosezon cieta visai smagi – daudz spēļu tika atceltas, nenotika vai čempionāta formāts tika saīsināts. Tā bija arī U19 un U16 vecuma grupās, kur sākotnēji bija plānots spēlēt trīs apļus, tomēr tā nenotika. Komandas savā starpā aizvadīja spēles pēc divu apļu sistēmas.

Mūsu handbolistes izcīnīja uzvari visās sešās spēlēs gan U16, gan U19 vecuma grupās. Par sezonas rezultatīvāko spēlētāju U19 grupā kļuva mūsu Letīcija Veinberga, kura sešās spēlēs guva 52 vārtus, viņai seko Rometa Jukša (Jēkabpils Sporta skola), kurai 38 vārtu guvumi, bet pirmo trijnieku noslēdz Valērija Zarovska (Dobeles Sporta skola) ar 36 gūtajiem vārtiem.

Vecuma grupā U16 par čempionāta rezultatīvāko spēlētāju kļuva Dobeles Sporta skolas audzēkne Elīza Bilkšte, kura pretinieču vārtsardzes pārspēja 66 reizes.


43 views0 comments

Comentarios


bottom of page