top of page
Search

DOBELES Sporta skolas AUDZĒKŅIEM sudrabs Prāgā

Piecas Dobeles Sporta skolas jaunatnes komandas, Lieldienu brīvdienas pavadīja Čehijas galvaspilsētā – Prāgā, kur piedalījās starptautiskajā handbola turnīrā – “Prague Handball Cup 2022”. Dobles SS komanda turnīrā piedalījās ar 2003./2004. gadā dzimušajiem zēniem ­(MA), 2005./2006. gada dzimušajiem zēniem (MB) un meitenēm (WB), 2007./2008. gadā dzimušajiem zēniem (MC) un 2009./2010. gadā dzimušajām meitenēm (WD).

  • MA vecuma grupa jeb 2003./2004. gadā dzimušie zēni

Šajās vecuma grupās Dobeles puišu konkurence bija visai iespaidīga. Turnīrā piedalījās 30 komandas, kuras tika sadalītas piecās apakšgrupās katrā pa sešām komandām. Apakšgrupu posmu dobelnieki noslēdza ar piecām uzvarām un vienu neizšķirtu, kas MA01 apakšgrupā deva viņiem pirmo vietu.

Dobele SS – Tatran Litovel (Čehija) 14:14 (7:8) HSG 91 (Dānija) – Dobele SS 10:17 (4:8) Uilenspiegel HV (Vācija) – Dobele SS 15:19 (4:10) TJ Sokol Velke Meziriči (Čehija) – Dobele SS 7:20 (2:9) Dobele SS – TJ Sokol Praha Vršovice (Čehija) 22:13 (11:5) Dobele SS – USV Halle (Vācija) 22:8 (10:3)

Turpinājumā apakšgrupu trīs labākās komandas tika sadalītas piecās apakšgrupās katrā pa trīs komandām, Dobeles SS pretinieki šajā posmā bija SG Vorpommern no Vācijas, pret kuriem Dobele izcīnīja uzvaru ar rezultātu 15:9 (6:3) un TJ Lokomotiva Vršovice no Čehijas, arī šajā spēlē uzvara ar – 16:12 (7:5). Šīs uzvara Dobeles SS komandai nodrošināja vietu pusfinālā, kurā tika izcīnīta uzvara ar 16:13 pret SH Brno no Čehijas. Finālā Dobeles SS spēlēja pret TJ Dukla Praha, šī bija pirmā spēle turnīrā, kur dobelnieki pretiniekiem piekāpās – 10:15 (5:10), izcīnot sudraba medaļas.. Dobeles SS handbolists Ričards Juzups kļuva par turnīra otro rezultatīvāko spēlētāju, desmit spēlēs gūstot 54 vārtus.

Komandas treneris – Egils Politers

  • MB vecuma grupa jeb 2005./2006. gadā dzimušie zēni

Sešās apakšgrupas spēlēs Dobeles SS izcīnīja piecas uzvaras un vienu reizi pretiniekiem piekāpās, kas arī šīs vecuma grupas komandai ļāva iekļūt apakšgrupā labāko trijniekā un iekļūt grupā, kura turpina cīņu par medaļām. Tur gan tik labi neklājās, viens zaudējums, viens neizšķirts, un turnīrs noslēdzies. Dobeles SS sastāvā septiņās spēlēs 41 vārtu guva Endijs Šnepsts, kļūstot par piekto rezultatīvākos spēlētāju šajā vecumā grupā.

Komandas treneris – Egils Politers

  • WB vecuma grupa jeb 2005./2006. gadā dzimušās meitenes

Šajā vecuma grupā piedalījās 46 komandas, kuras tika sadalītas septiņās apakšgrupās. Apakšgrupas spēlēs dobelnieces piedzīvoja tikai vienu zaudējumu, pārējās sešās spēlēs, uzvarot. Turnīra turpinājumā piedzīvotais zaudējums un neizšķirts, liedza meitenēm cīnīties par vietu finālā. Šajā vecuma grupā rezultatīvāko spēlētāju sarakstā 16. vietā atrodama Elīza Bilkšte, kura astoņās spēlēs guva 32 vārtus, bet par vienu vārtu guvumu mazāk Agnesei Virubkai, kura ieņem 18. vietu.

Komandas trenere – Larisa Veinberga

  • MC vecuma grupa jeb 2007./2008. gadā dzimušie zēni

Turnīrā piedalījās 68 komandas, kuras tika sadalītas 11 apakšgrupās. Savā apakšgrupā dobelnieki izcīnīja visas uzvaras, pēc tam sekoja vēl viena uzvara, kā arī zaudējums Dānijas komandai. Rezultatīvāko spēlētāju sarakstā septītajā vietā atrodams – Valdis Kalniņš, kurš guva 48 vārtus septiņās spēlēs.

Komandas trenere – Linda Karloviča

  • WD vecuma grupa jeb 2009./2010. gadā dzimušās meitenes

Šajā vecuma grupā 40 komandas tika sadalītas sešās apakšgrupās. Dobeles SS apakšgrupu turnīru noslēdza 5. vietā – ar trīs uzvarām un tikpat zaudējumiem. Turnīra noslēdzošajās spēlēs komandai tehniskā uzvara pret čehietēm un zaudējums slovākietēm.

Komandas treneris – Ņikita Pančenko17 views0 comments

댓글


bottom of page