top of page
Search

Dobeles Sporta skolas audzēkņi – Latvijas čempioni handbolā.

29.05. Dobeles sporta centrā norisinājās SynotTip handbola virslīgas finālsērijas trešā spēle starp Dobeles “Tenax” un handbola klubu “Ogre”. Šī bija komandu trešā cīņa finālsērijā. Pirmajās divās spēlēs uzvaru jau bija izcīnījuši dobelnieki. Arī šajā spēlē ar rezultātu 44:25 uzvaru guva Dobeles “Tenax” handbolisti, kļūstot par 2020./2021. gada sezonas čempioniem.

Dobeles “Tenax” šajā sezonā SynotTip handbola virslīgā nav zaudējuši nevienu spēli, pabeidzot sezonu perfekti ar uzvaru gan regulārajā turnīrā, gan izslēgšanas spēlēs.

Finālsērijas labākā spēlētāja balvu godam nopelnīja Dobeles Sporta skolas handbola treneris Egils Politers. Ļoti patīkami, ka kopā ar savu treneri zelta medaļas saņēma arī viņa audzēkņi Ritvars Putra un Kārlis Krūmiņš. Sezonas gaitā pie spēles laika tika arī Oskars Bisenieks un Rūdolfs Elferts. Ritvars Putra tika atzīts par trešās finālspēles labāko spēlētāju. Latvijas čempiona zelta godalgu saņēma arī mūsu skolas treneris Ņikita Pančenko. Diemžēl, otro sezonas pusi viņš pavadīja ārstējot savainojumu. Lepojamies ar saviem treneriem un viņu audzēkņiem! Lai šis tituls puišiem ir tikai pirmais pakāpiens ceļā uz pašām augstākajām virsotnēm sportā!9 views0 comments

Comentários


bottom of page