top of page
Search

Dobeles novada jaunatnes sporta laureāts 2023.

2. februārī Dobeles pilsētas kultūras namā noritēja pasākums “Dobeles novada jaunatnes sporta laureāts 2023”. Vakara gaitā tika sveikti novada 153 jaunie sportisti, kuri ieguvuši medaļas Latvijas čempionātos, Eiropas jaunatnes kausa izcīņā, kā arī piedalījušies Eiropas un pasaules čempionātos, starptautiskajās sacensībās. Kopā ar laureātiem apbalvojumus saņēma arī jauniešu treneri.

Jaunos sportistus sveica Dobeles novada domes priekšsēdētājs Ivars Gorskis, novada Izglītības pārvaldes vadītāja Aija Didrihsone un Dobeles Sporta skolas direktors Viesturs Dude.

Vakara motto -“Aiz katra jaunā sportista, kurš tic saviem panākumiem, ir vecāki, kuri ticēja pirmie!” Šī apbalvošanas ceremonija bija īpaša, jo jaunajiem sportistiem balvas pasniedza viņu vecāki. Tā pasākuma organizatori vēlējās pateikties vecākiem par viņu lielo ieguldījumu jauno sportistu sasniegumos.

 Šī gada ceremonija tika papildināta ar jaunu nomināciju. Pirmo reizi tika pasniegta balva nominācijā “Labākais jaunais sportists tehniskajos sporta veidos”. Balvu ieguva bronzas medaļas ieguvējs Latvijas čempionātā, starptautisku sacensību dalībnieks, kartingists Bruno Pērle.

Pasākuma noslēgumā, domes priekšsēdētājam atverot aploksni , klātesošie uzzināja titula ‘’Dobeles novada gada jaunatnes sportists 2023’’ ieguvēja vārdu. Par to kļuva Dobeles Sporta skolas vieglatlētikas nodaļas audzēkne Beāte Jansone, kura triatlonā trenējās igauņu speciālista Marko Alberta vadībā.

Beāte Jansone ir Latvijas un Baltijas čempione 2000m skrējienā stadionā savā vecuma grupā. Eiropas junioru kausa izcīņā triatlonā ieguvusi sudraba un bronzas medaļas individuālajā vērtējumā un bronzu komandā. Baltijas čempione triatlonā pieaugušo grupā. Latvijas izlases dalībniece peldēšanā, vieglatlētikā un triatlonā. 


Vairāk bildes apskatāmas: Foto | Dobeles Sporta Skola


Foto: Agris Šiliņš21 views0 comments

Comments


bottom of page