top of page
Search

Dobeles novada ‘’Jaunatnes sporta laureāts 2021’’.

Sekojot sen iedibinātai tradīcijai, arī šī gada sākumā tika izziņoti 2021. gada labāko un izcilāko novada jaunatnes sportistu vārdi. Visas balvas (ar nelieliem izņēmumiem) jau atradušas savus īpašniekus. Mūsu valstī noteikto Covid ierobežojumu dēļ, jau otro gadu balvas tiek pasniegtas neformālā gaisotnē. Katra sporta veida pārstāvji kopā ar treneri atsevišķi ierodoties Sporta skolā uz improvizētu apbalvošanas ceremoniju. Mūsu karstākā vēlēšanās ir, lai nākošajā gadā visi jaunatnes sporta izcilnieki kopā ar treneriem un vecākiem atkal pulcētos kopā un prožektoru gaismā, ar svinīgām uzrunām un aplausu pavadībā saņemtu savas godam nopelnītās balvas!

2021. gadā visa mēroga jauniešu sacensību kalendārus stipri koriģēja Covid pandēmija. Piemēram, jaunajiem handbolistiem un handbolistēm valsts čempionāts nenotika. Sezonā bija jāsamierinās tikai ar dalību dažos Baltijas mēroga jaunatnes turnīros.

Ņemot vērā mūsu jauniešu 2021. gadā Latvijas, Baltijas, Eiropas un pasaules arēnās gūtos panākumus, vērtēšanas komisija pēc ‘’karstām’’ izvērtēšanas diskusijām visus kandidātus sarindoja trīs nominācijās.

‘’Labākais jaunatnes sportists 2021’’: Elīza Bilkšte, Kristiāna Blažēvica, Agnese Virubka, Andija Peļņa, Ieva Karro, Kristīne Gerasimova, Eva Kovrigina, Milana Naudiņa, Katrīna Koņušeka, Ance Grante, Līva Piterniece, Nikola Dārzniece, Linda Kaminska, Kārlis Auders, Andris Vidovskis, Ritvars Putra, Kristians Gidrevics, Artis Laimīte, Kevins Plaunovs, Niks Lagzda, Valdis Kalniņš, Raiens Šnepsts, Emīls Vilsons, Aivo Labrencis, Kristers Bārzdiņš, Edvards Toks, Kārlis Kirilka, Matīss Zolners, Ralfs Sproģis, Endijs Leja, Klāvs Erbs, Zigurds Štelfs, Deivids Belēvičs, Artis Putra, Alans Henrijs Haļutins – handbols, Dmitrijs Ivanovs, Aleksandrs Bargatins, Mārtiņš Bergmanis, Amanda Zandersone – šaušana, Marks Blumfelds – karatē, Aivis Leibmans – riteņbraukšana, Bruno Braželis – kartings un Nils Kursins – vieglatlētika.

‘’Izcilākais jaunatnes sportists 2021’’: Rihards Zorge, Ernests Erbs, Elīza Rasiņa, Sanija Didže – šaušana, Mairis Pumpurs – motokross, Kevins Mežinskis, Edvards Juhimenko – svarcelšana, Ričards Osītis – dambrete, Kitija Siltumēna, Adelīna Jefimova, Linda Eihmane, Daniela Leitāne, Madara Aboma, Evelīna Ermane – Marčenko, Ralfs Vistiņš – riteņbraukšana, Beāte Bula – peldēšana, Patrīcija Grosberga, Matīss Jansons, Beāte Jansone – vieglatlētika, Beāte Šmuksta, Roberts Lignickis – šaušana, Viktors Holodovs – karatē, Andrians Bulko, Karolina Bulko, Mikus Jansons, Marta Gustiņa, Eduards Eihmanis – triatlons.

‘’Labākā’’ un ‘’Izcilākā’’ trenera balvas saņēma: Larisa Veinberga, Linda Karloviča, Egils Politers, Jānis Braželis, Miks Spass, Raivo Dēliņš, Tamāra Bumbiere, Kārlis Kalniņš, Skaidrīte Velberga, Armands Freimanis, Dmitrijs Varlamovs un Dainis Ritums.

Prestižo Dobeles novada ‘’Gada jaunatnes sportists 2021’’ balvu pelnīti saņēma jaunais šāvējs Daniels Vilciņš. Viņa treneris Vilnis Celmiņš tika sveikts kā ‘’Gada jaunatnes treneris 2021’’. Daniela 2021. gada sportisko panākumu saraksts ir gana plašs: Pasaules čempionātā junioriem - 5. v, Eiropas čempionātā junioriem – bronza, Baltijas un Latvijas čempionātos – zelts, starptautisku sacensību godalgotu vietu ieguvējs.

Sveicam visus laureātus, viņu trenerus un vecākus! Novēlam jaunajiem censoņiem izcilus sasniegumus sporta arēnās un – uz tikšanos pasākumā ‘’Jaunatnes sporta laureāts 2022’’.


92 views0 comments

Comments


bottom of page