top of page
Search

Dobeles novada jaunatnes sporta laureāts 2020.

Par tradīciju kļuvusi mūsu novada jaunatnes sporta izcilnieku sumināšana ikgadējā pasākumā ‘’Dobeles novada Jaunatnes sporta laureāts’’.

Aizvadītais gads bijis īpašs visas pasaules sporta dzīvē. Pandēmijas dēļ nācās pārcelt pat Tokijas olimpiskās spēles, nemaz nerunājot par pārējiem dažāda mēroga sporta pasākumiem. Arī mūsu jaunajiem sportistiem un viņu treneriem, plānojot treniņu darbu un dalību sacensībās, nācās piemēroties jaunajiem apstākļiem.

Neskatoties uz šiem ‘’Juku laikiem’’, 2020. gads novada jaunatnes sportistiem ir bijis veiksmju un panākumu piepildīts.

Riteņbraucēja Kitija Siltumēna un šāvēji Selīna Kovaļevska, Ernests Erbs, Rihards Zorge, Daniels Vilciņš godam pārstāvēja mūsu valsti Eiropas čempionātos savā sporta veidā.

Godalgotas vietas starptautiskās sacensībās un Latvijas čempionātos 2020.gadā guvuši Dobeles novada jaunie riteņbraucēji, šāvēji, handbolisti, vieglatlēti, svarcēlāji, triatlonisti, karatisti un dambretisti.

Diemžēl, valstī izsludināto ierobežojumu dēļ, šogad nenotiek kopējs jauno sportistu sveikšanas pasākums.

Savus godam nopelnītos apbalvojumus laureāti saņem individuāli Dobeles Sporta skolā.

Nominācijās ‘’Labākais jaunatnes sportists’’ un ‘’Izcilākais jaunatnes sportists’’ kopā tiek pasniegtas 88 balvas un Atzinības raksti. Piemiņas balvas saņem arī novada 12 labākie treneri.

Vēl viena balva un pateicība noteikti pienākas arī sportistu vecākiem par sapratni, atbalstu un palīdzību savu bērnu ceļā uz sporta virsotnēm.
15 views0 comments

Comments


bottom of page