top of page
Search

Dobeles novada bērnu un jauniešu sporta spēles futbolā 6:6 vidējās grupas zēniem un meitenēm

28. maijā Dobeles stadionā norisinājās Dobeles novada bērnu un jauniešu sporta spēles futbolā 6:6 vidējās grupas zēniem un meitenēm, kurās piedalījās  5 meiteņu un 8 zēnu komandas. Sacensības notika uz trīs laukumiem, divās apakšgrupās . Divas labākās komandas no katras apakšgrupas aizvadīja pusfināla un fināla spēles.

Finālā  zēniem sīvā  cīņā uzvarētāji tika noskaidroti pēc 7 m soda sitieniem. Pārāki izradījās Dobeles Valsts ģimnāzijas komanda , kura izcīnīja uzvaru, atstājot aiz sevis Dobeles sākumskolas spēlētājus. 3. vietu izcīnīja Auces vidusskola.

 

Meitenēm :

1.vieta  - Dobeles Valsts ģimnāzija

2.vieta – Auces vidusskola

3.vieta – Bikstu pamatskola

 

Ar futbola čempionātu noslēdzās Dobeles novada bērnu un jauniešu sporta spēļu 2023/2024 m. g. sezona. Pateicamies skolotājiem par ieguldīto darbu!

Lai jums Jauka vasara! Uz tikšanos nākamajā sezonā!


Vairāk bildes apskatāmas: Facebook

0 views0 comments

Comentarios


bottom of page