top of page
Search

Dobeles jaunie handbolisti Prāgā.

No 14.04. 18.04. Čehijas galvaspilsētā norisināsies vērienīgs jaunatnes handbola turnīrs ‘’Prague Handball Cup 22’’. Šīs ir vienas no lielākajām ikgadējām Eiropas jaunatnes handbola sacensībām. Šogad sacensībām dažādās vecuma grupās turnīram pieteikušās 377 komandas no Čehijas, Slovākijas, Dānijas, Vācijas, Ungārijas, Beļģijas, Austrijas, Zviedrijas, Rumānijas, Francijas, Slovēnijas, Holandes, Somijas un Lietuvas.

Latviju šajā turnīrā pārstāvēs piecas dažādu vecuma grupu komandas no Dobeles Sporta skolas treneru Larisas Veinbergas, Lindas Karlovičas, Ņikitas Pančenko un Egila Politera vadībā. Kopskaitā uz Prāgu devās 61 mūsu skolas jaunais handbolists. Par mūsu sportistu startiem Prāgā informēsim turpmāk.

Veiksmi!

69 views0 comments

Comments


bottom of page