top of page
Search

Dobeles bērnu un jauniešu sporta spēles. Basketbola kauss 2023

Jaunākajā grupā piedalījās komandas no Lejasstrazdu sākumskolas, Dobeles sākumskolas, Bikstu pamatskolas, Gardenes pamatskolas, Auces vidusskolas, Bēnes pamatskolas un Annas Brigaderes pamatskolas. 1. vieta - Annas Brigaderes pamatskola 2. vieta - Auces Vidusskolas pamatskola 3. vieta - Dobeles sākumskola Vidējā grupā piedalījās Penkules pamatskola, Mežinieku pamatskola, Dobeles sākumskola, Augstkalnes pamatskola, Dobeles Ģimnāzija, Auces vidusskola. 1.vieta - Dobeles Valsts ģimnāzija 2.vieta - Auces vidusskola 3.vieta - Dobeles sākumskola

Paldies tiesnešiem no Auces, Dobeles un Gardenes skolām. Paldies sporta skolotājiem par komandu sagatavošanu un dalību sacensībās!


11 views0 comments

Comments


bottom of page