top of page
Search

Daniels Vilciņš ierindojas 13. vietā Pasaules junioru kausā šaušanā

Trešdien Vācijas pilsētā Zūlē Latvijas šaušanas izlases sportisti ar startu šaušanā ar pneimatisko pistoli (60 šāvieni) uzsāka dalību Pasaules junioru kausā šaušanā, ziņo Latvijas Šaušanas federācija (LŠF).

Kā pirmais uz starta līnijas stājās Daniels Vilciņš, kurš, sašaujot 570 punktus, ierindojās 13. vietā. Lai tiktu finālā un tiktu pie iespējas cīnīties par medaļām, bija jāsakrāj 573 punkti. Par uzvarētāju kļuva Indijas sportists Šiva Narvals.

Junioru konkurencē Rūtai Leilai Spriņģei 563 punkti un ieņemta 16. vieta, Elīzai Rasiņai 561 punkts un 18. vieta, Sanijai Didžei 554 punkti un 29. vieta. Fināla astotniekā tika sportistes ar sašautiem 565 punktiem. Arī juniorēm zelta medaļa tika sportistei no Indijas - Palakai Palakai.

Kopumā sacensību pirmajā dienā no 12 izcīnītajām godalgotajām vietām Indijas sportisti izcīnīja septiņas medaļas.

12. maija rīta pusē Daniels Vilciņš pārī ar Rūtu Leilu Spriņģi startēs jaukto pāru sacensībā šaušanā ar pneimatisko pistoli. Savukārt vēlā pēcpusdienā juniorēm starts komandu vingrinājumā šaušanā ar pneimatisko pistoli. (1.)


(1.)Delfi Sports


1 view0 comments

Comments


bottom of page