Search

Danielam Vilciņam izcīnīta bronzas medaļa Eiropas Čempionātā šaušanā junioriem!

24.maijā Latvijas šaušanas izlases juniors Daniels Vilciņš Eiropas čempionātā izcīnīja 3.vietu šaušanā ar mazkalibra pistoli.

Šaušanā ar mazkalibra pistoli (30 šāvieni pa mērķi ar melno apli un 30 šāvieni pa īslaicīgi redzamu mērķi) 25 m distancē pēc pirmajiem 30 šāvieniem trenera Viļņa Celmiņa audzēknis Dobeles Sporta skolas audzēknis Daniels Vilciņš ar 285 punktiem ierindojās cerīgajā 6.vietā, bet izcili sašautā vingrinājuma otrā puse pa īslaicīgi redzamo mērķi – sērijās 100, 98 un 96 punkti (no 100 iespējamiem), ļāva pacelties Danielam uz 3.vietu, kopā savācot 579 punktus. Kļūstot jau par divkārtēju Eiropas čempionu!


3 views0 comments

Recent Posts

See All

Dobeles Sporta skolas meitenes Eiropas čempionātā

Trešdien ar junioru vecuma grupas individuālā brauciena sacensībām Itālijā sācies UEC Eiropas čempionāts šosejas riteņbraukšanā. Šī gada UEC Eiropas čempionāts šosejas riteņbraukšanā piecu dienu garum