top of page
Search

Danielam Vilciņam 2. vieta Eiropas čempionātā!

Daniels Vilciņš Eiropas čempionātā izcīna 2.vietu šaušanā ar mazkalibra pistoli junioru konkurencē.

Šaušanā ar mazkalibra pistoli (30 šāvieni pa mērķi ar melno apli un 30 šāvieni pa īslaicīgi redzamu mērķi) 25 m distancē pēc pirmajiem 30 šāvieniem trenera Viļņa Celmiņa audzēknis dobelnieks Daniels Vilciņš ar 281 punktu ierindojās otrā desmit sākumā, bet izcili sašautā vingrinājuma otrā puse pa īslaicīgi redzamo mērķi – sērijās 97, 99 un 98 punkti (no 100 iespējamiem), ļāva pacelties Danielam uz 2.vietu, kopā savācot 575 punktus. Par Eiropas čempionu šajā vingrinājumā kļuva Itālijas juniors Matteo Mastrovalerio (arī 575 punkti, bet vairāk sašauto “centra” desmitnieku). Bronza Norvēģijas sportistam Hans Wang Noestvold – 574 punkti.

Aicinām sekot līdz Eiropas čempionāta rezultātiem Starptautiskās šaušanas sporta federācijas (International Shooting Sport federation) mājas lapā. (1)

(1) Latvijas Šaušanas federācija

6 views0 comments

Comments


bottom of page