top of page
Search

Beatei Jansonei 3.vieta 800m Latvijas Čempionātā U-16 grupas jauniešiem

Piektdien un sestdien, 18. un 19. februārī, Liepājas Olimpiskā centra manēžā notika ikgadējais čempionāts telpās, sacenšoties U16 vecuma grupas zēniem un meitenēm. Dobeles Sporta skolu pārstāvēja 5 audzēkņi. Veiksmīgi startēja Dobeles Sporta skolas audzēkne Beate Jansone. 800m distancē sportiste izcīnīja bronzas medaļu ar rezultātu 2:29,39, 400m skrējienā bija sestā – 1:03,93. 60m sprinta distancē zēniem Nils Kursins ierindojās 16.v. Pēc ilgāka pārtraukuma mūsu meitenes (L.Korotkaja, D.Kerane, L.Liekniņa, B.Jansone) skrēja 4x200m stafeti, lai gan sasniegtais rezultāts bija pieticīgs, tomēr meitenes guva labu pieredzi šāda līmeņa sacensībās!

Dobeles SS vieglatlētikas trenere : S. Velberga


1 view0 comments

Comments


bottom of page