top of page
Search

Beāte Bula – Latvijas čempione peldēšanā.

No 24.02. – 26.02. Rīgā, Ķīpsalas peldbaseinā norisinājās Latvijas čempionāts peldēšanā pieaugušajiem. Sacensībās piedalījās arī Dobeles Sporta skolas audzēkņi Karolīna Bulko, Beāte Bula un Kārlis Vītiņš trenera Kārļa Kalniņa vadībā.

Izcilu panākumu guva Beāte Bula, kura kļuva par Latvijas čempioni 800 metru distancē brīvajā stilā. Vēl vienu medaļu – šoreiz bronzas, Beāte izcīnīja 400 metru brīvā stila peldējumā. Apsveicam jauno sportisti un viņas treneri Kārli Kalniņu.

Karolīna Bulko un Kārlis Vītiņš sacensībās uzlaboja savus personīgos sasniegumus, līdz medaļām šoreiz vēl neaizsniedzās, bet guva vērtīgu pieredzi, kura noteikti noderēs turpmākajos startos.

Pēc šo sacensību rezultātiem Beāte Bula tika iekļauta Latvijas izlases sastāvā startam Baltijas čempionātam , kurš risinājās Rīgā no 04.03. – 05.03. Beāte startēja 400m brīvā stila distancē, kur junioru konkurencē izcīnīja augsto 5. vietu.28 views0 comments

Commentaires


bottom of page