top of page
Search

Basketbola diena Dobelē.

Daudz basketbola un mērķtiecības savienojumā ar augstu vēlmi sevi apliecināt - tāda bija Basketbola diena, kas norisinājās skolēnu pavasara brīvlaika pirmajā dienā Dobelē. Kopā ar dobelniekiem basketbola aktivitātēs piedalījās arī Jaunpils jaunie sportisti.

Vislatvijas projektu Basketbola diena 2022. gada vasarā aizsāka bijušais profesionālais basketbolists Dāvis Rozītis kopā ar savu domubiedru Artūru Raudziņu. Vizīte Dobelē bija projekta 10. pasākums un pirmo reizi tas notika Zemgalē. Šādu dienu mērķis – veicināt aktīvu dzīves veidu jauniešu vidū izmantojot basketbolu kā rīku šī mērķa sasniegšanai.

Pasākumu vadīja viens no Basketbola dienas idejas autoriem Artūrs Raudziņš, bet tā norisē atbalstu sniedza Dobeles Sporta skola.

Dienas gaitā jaunie basketbolisti varēja slīpēt savas prasmes un izspēlēties pēc sirds patikas, kā arī iegūt dažādus praktiskus padomus, noklausīties motivējošu uzrunu un arī saņemt pārsteiguma balvas.

Pateicamies dalībniekiem par cīņassparu; īpašs paldies cilvēkiem, kas sniedza palīdzīgu roku pasākuma tapšanā: trenerim Jānim Liepiņam, Klāvam Zambergam, Ērikam Rozenfeldam, Laurai Millerei, kā arī Dobeles Sporta centram un restorānam Zoltners.


22 views0 comments

Comments


bottom of page