top of page
Search

Baltijas čempionāts riteņbraukšanā.

Updated: Jun 28, 2022

Sacensības norisinājās 19. - 26. jūnijā Kuldīgā, pulcējot 580 riteņbraucēju no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas. Pirmajās dienās sportisti sacentās individuālajā braucienā, bet riteņbraukšanas festivālu noslēdza ar grupas braucienu visās vecuma grupās. Riteņbraucēji sacentās ne tikai par Baltijas čempiona titulu, bet arī par katras valsts čempionāta medaļām. Sacensībās dalību ņēma arī liels skaits Dobeles Sporta skolas treneru Tamāras Bumbieres un Daiņa Rituma audzēkņu. Individuālo braucienu juniorēm veiksmīgi aizvadīja Linda Eihmane, kura 11 km distancē nopelnīja bronzas godalgu. Ļoti pārliecinoši Linda veica 100 km grupas braucienu un trenera Daiņa Rituma audzēkne godam izcīnīja Latvijas čempiones titulu. Līdz ar to viņai privilēģija turpmākā gada riteņbraukšanas sacensībās startēt ar valsts čempiones kreklu, kuru Linda saņēma stāvot uz augstākā goda pjedestāla pakāpiena. Izcilu panākumu jauniešu grupā individuālajā braucienā guva treneres Tamāras Bumbieres audzēkne Beāte Bula, kura izcīnīja Latvijas čempiona titulu. Kopā ar zelta medaļu viņa arī kļuva par čempiona krekla īpašnieci . Vēl vienu medaļu Beāte nopelnīja 48 km grupas braucienā. Šeit tika izcīnīta Latvijas čempionāta sudraba godalga. Līdz ar šo panākumu Beāte ieguva ceļazīmi uz Eiropas Jaunatnes vasaasVēl vienu medaļu Dobeles Sporta skolai sarūpēja treneres Tamāras Bumbieres audzēkne Beāte Bula Olimpiādi. Varam tikai apbrīnot jaunās sportistes daudzpusību – pavasarī viņa kļuva par valsts čempioni peldēšanā pieaugušajiem, jūnija sākumā nopelnīja bronzas medaļu Latvijas čempionātā supersprintā triatlonā. Jāuzteic arī citu mūsu Sporta skolas riteņbraucēju starti. Sieviešu Elites grupā 100 km distancē 5. vietu Latvijas čempionāta ietvaros guva Kitija Siltumēna. Soli no goda pjedestāla viņa palika individuālajā braucienā – 4. vieta. Jauniešiem 69.5 km grupas braucienā Didzis Lazdiņš izcīnīja 7 vietu. bet Ralfs Vistiņš individuālajā distance 7. vietu. Individuālajā braucienā junioriem 5. un 6. vietā Riks Sipovičs un Lavrs Sipovičs. Jāatzīmē, ka par Latvijas čempionu Elites grupā vīriešiem kļuva Dobeles Sporta skolas absolvents, treneres Tamāras Bumbieres audzēknis Emīls Liepiņš. Šajā pašā grupā veiksmīgas sacensības aizvadīja arī mūsu skolas treneris Māris Bogdanovičs. Riteņbraucējiem sezona tikai uzņem savu gaitu, tādēļ novēlēsim jaunajiem sportistiem spēku un izturību!


15 views0 comments

Comments


bottom of page