top of page
Search

B. Jansonei sudrabs Baltijas čempionātā.

21. jūlijā, Igaunijas pilsētiņā Jehvi notika vēl viens 2022. gada Baltijas čempionāts jaunajiem vieglatlētiem. Šoreiz sacentās 14 un 15 gadus veci zēni un meitenes. Kopš 2010. gada Baltijas čempionāts šajā grupā notika jau 13. reizi. Līdz šim Igaunijai bija sešas uzvaras komandu vērtējumā, lietuviešiem četras, bet Latvijas jaunieši bija uzvarējuši divkārt. Pēdējo reizi 2019. gadā.

Arī šoreiz komandu vērtējumā pārāki bija Igaunijas jaunie vieglatlēti. Viņu septītās uzvaras kontā – 285 p. , Latvijai – 248 p., bet Lietuvai – 193 p.

Latvijas izlases sastāvā sacensībās startēja arī Dobeles Sporta skolas vieglatlēte Beāte Jansone. Treneres Skaidrītes Velbergas audzēkne lieliski veica 2000 m distanci un ar rezultātu 6:36.71 izcīnīja sudraba medaļu. Savu personīgo rekordu šajā distancē Beāte uzlaboja par 17 sekundēm.

Apsveicam jauno sportisti un viņas treneri ar šo panākumu un vēlam augstvērtīgus sasniegumus arī turpmāk. Paldies vecākiem par nesavtīgu atbalstu Beātes sporta gaitās!

6 views0 comments

Comments


bottom of page