top of page
Search

Atzinība Dobeles Sporta skolas šāvējam.

Dobeles Sporta skolas audzēknim Danielam Vilciņam piešķirts Jaunatnes Sporta Fonda finansējums 1500 EUR apmērā. Šo atzinību jaunais sportists ir nopelnījis par augstiem sportiskiem rezultātiem 2022. gadā, kad tika izcīnītas sudraba un bronzas medaļas šaušanā ar pistoli Eiropas čempionātos. Saskaņā ar noslēgto līgumu ar fondu, finansējums var tikt izmantots organizējot treniņnometnes pirms Eiropas vai pasaules čempionātiem, dalībai tajos, kā arī augstvērtīga inventāra iegādei. Apliecinājumu par finansējuma piešķiršanu Danielam, klāt esot viņa trenerim Vilnim Celmiņam un Sporta skolas direktoram Viesturam Dudem, pasniedza Latvijas Sporta Izglītības Iestāžu Direktoru padomes valdes locekle, Bauskas Sporta skolas direktore Biruta Grantiņa.

Foto laikraksta "Zemgale"

Autore Sarmīte Rone

6 views0 comments

Comments


bottom of page